14.05.2017 – IV PO WIELKANOCY – CANTATE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: CISOWNICA

14.05.2017r., IV PO WIELKANOCY – CANTATE

Hasło tygodnia: „Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił.” Ps. 98,1;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 21.05.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Podczas tego nabożeństwa odbędzie się egzamin tegorocznych konfirmantów. Zaś po nabożeństwie odbędzie się spotkanie z rodzicami konfirmantów.

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa g. 18:00 godzina biblijna

Czwartek g. 16:30 spotkanie koła robótek

Piątek g. 17:30 spotkanie młodzieży

g. 19:00 próba chóru

Sobota g. 15:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

We wtorek 16 maja o g. 18:00 zebranie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam!

W najbliższą sobotę 20 maja o g. 18:00 pragniemy zorganizować kolejne już spotkanie młodzieży sprzed lat, czyli dla tych wszystkich którzy uczestniczyli w spotkaniach młodzieżowych 20, 30, 35 lat temu. Spotkanie ma formułę otwartą i mogą przyjść na nie wszyscy także Ci, którzy w tamtych czasach na spotkania młodzieży nie uczęszczali. Serdecznie zapraszam

Rozpoczynamy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Z wyprzedzeniem podaję, iż zapowiadana w Informatorze Parafialnym Kolacja dla Kobiet odbędzie się nie 25, a 29 maja w poniedziałek o g. 18:00 w Restauracji Pod Tułem. Cena 25 zł. Zapisy w kancelarii lub telefonicznie. W programie wykład p. Bożeny Giemzy „Matki, córki, żony, babcie – emocje w naszych relacjach” oraz spotkanie z p. Lucyną Adamczyk – dekoratorką pierników.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną a szczególnie Informator parafialny, Zwiastun.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 14.05.2017 – IV PO WIELKANOCY – CANTATE