04.06.2017 – Zesłanie Ducha Świętego, Konfirmacja

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE: CISOWNICA

04.06.2017r., Zesłanie Ducha Świętego, Konfirmacja

Hasło tygodnia: „Nie dzięki mocy, ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu

Duchowi o się stanie – mówi Pan Zastępów.” Za 4,6;

Jeszcze dziś prosimy o złożenie tradycyjnej ofiary. Za każdy dar serdeczne Bóg zapłać. Pragnę też podziękować za ofiarę od konfirmantów w wysokości 1000 zł którą pragniemy przeznaczyć na nowy rzutnik do naszego kościoła.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 11.06.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich do Stołu Pańskiego zapraszam.

Zapraszam na stałe cotygodniowe spotkania:

Środa 18:00 godzina biblijna

Piątek 17:30 spotkanie młodzieży

19:00 próba chóru

Sobota 15:00 chórek dziecięcy Serdecznie zapraszam!

Trwa zbiórka na BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

W dniu 8 czerwca (czwartek) planowany jest wyjazd do Goczałkowic do Ogrodów Kapiasa. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do dnia jutrzejszego.

Pamiątka założenia – 11.06

Skoczów – g. 10:00, kazanie ks. bp Marian Niemiec z Katowic

Biała – g. 10:00, kazanie: ks. Mateusz Łaciak z Kluczborka

Goleszów- g. 15:00 nabożeństwo na Spowiedzisku

Z wyprzedzeniem podaję, iż za trzy tygodnie 25 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00. Kazania wygłoszą: ks. Vladysław Volny z Błędowic –Hawirzowa oraz ks. Łukasz Gaś z Bażanowic. Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Bażanowic. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

EKD – Ewangelickie Dni Kościoła.

Wzorem lat ubiegłych CME planuje w najbliższe soboty  – 10 i 24 czerwca, akcję stawiania namiotów przed Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie. Zbiórka w kaplicy CME o 7:30. Zakończenie prac planujemy na godz. 15:00

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Wspomnienie: Wspominamy dziś ś.p. Aurelię Kłoda, która zmarła 29.05.br w wieku 67 lat. Jej pogrzeb odbył się w minioną środę 31.05. z kościoła na cmentarz parafialny. Wspominają ją: córka, 2 synów, 2 synowe, wnuczka, 2 wnuków, siostra i bracia z rodzinami, bid rodzina.

Podziękowania dla rodziny za ofiarę.

> Ogłoszenia > 04.06.2017 – Zesłanie Ducha Świętego, Konfirmacja