21.05.2017 – V PO WIELKANOCY – ROGATE

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE: CISOWNICA

21.05.2017r., V PO WIELKANOCY – Rogate

Hasło tygodnia: „Błogosławiony Bóg, który nie odrzucił modlitwy mojej i nie odmówił mi swej łaski.” Ps 66,20;

Jeszcze dziś po nabożeństwie odbędzie się spotkanie z rodzicami konfirmantów.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 28.05.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Będzie to nabożeństwo z okazji Dnia Matki, śpiewał będzie chórek dziecięcy, zbierać będziemy także skarbonki diakonijne.

W najbliższy czwartek 25 maja Święto Wniebowstąpienia. Świąteczne nabożeństwo odbędzie się o g. 17:00. Wszystkich serdecznie zapraszam! Z tego też względu środowa godzina biblijna zostaje odwołana.

Zaś w niedzielę za dwa tygodnie 04.06.2017r., o g. 9:00 obchodzić będziemy uroczystość Konfirmacji. Serdecznie zapraszam i przypominam, że jest to uroczystość całego zboru nie tylko rodzin konfirmantów, dlatego mam nadzieję, że wypełnimy ten kościół po brzegi.

Zapraszam na stałe spotkania:

Piątek g. 16:30 spotkanie konfirmantów.

g. 17:30 spotkanie młodzieży

g. 19:00 próba chóru

Również w piątek o g. 15:00 wyjątkowo próba chórku dziecięcego ze względu na to iż w sobotę odbędzie się piknik szkolny. Serdecznie zapraszam!

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Z wyprzedzeniem podaję, iż zapowiadana w Informatorze Parafialnym Kolacja dla Kobiet odbędzie się nie 25, a 29 maja w poniedziałek o g. 18:00 w Restauracji Pod Tułem. Cena 25 zł. Zapisy w kancelarii lub telefonicznie. W programie wykład p. Bożeny Giemzy „Matki, córki, żony, babcie – emocje w naszych relacjach” oraz spotkanie z p. Lucyną Adamczyk – dekoratorką pierników.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną a szczególnie Informator parafialny, Zwiastun, są także do nabycia kartki z życzeniami na Konfirmację.

EKD – Ewangelickie Dni Kościoła

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 21.05.2017 – V PO WIELKANOCY – ROGATE