11.06.2017 – Święto Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:  

Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów!
Pełna jest wszelka ziemia chwały jego!”     Iz 6,3;

Jeszcze dziś jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego zapraszam.

Także dziś nabożeństwo na „Spowiedzisku” o g. 15:00. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 18.06.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Będzie to nabożeństwo na Zakończenie Roku Szkolnego i oczekuję, że wszyscy uczniowie wraz z rodzicami w ławach naszego kościoła zasiądą. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Trwa zbiórka na BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Od czwartku 15 do niedzieli 18 czerwca trwać będą Ewangelickie Dni Kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszam, można się jeszcze zapisać. Identyfikator dla osoby dorosłej 25 zł dla osób do 25 roku życia 15 zł.

Tych, którzy już są zapisani zapraszam do kancelarii po odbiór identyfikatorów i programów.

Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartkę z ważnymi informacjami jak dojechać 15 czerwca na tradycyjne nabożeństwo na Równicy, gdyż ruch samochodowy będzie wstrzymany.

Z wyprzedzeniem podaję, iż za dwa tygodnie 25 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Vladysław Volny z Błędowic –Hawirzowa oraz ks. Łukasz Gaś z Bażanowic. Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Bażanowic. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2017r.

> Ogłoszenia > 11.06.2017 – Święto Trójcy Świętej