30.07.2017 – VII Niedziela po Trójcy Świętej

 

Hasło tygodnia: „Tak już nie jesteście obcymi i przychodniami,lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga.   Ef 2,19;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 06.08.2017r., nabożeństwo o g. 9:00. Będzie to jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo rodzinne. Dlatego szczególnie serdecznie zapraszam całe rodziny. Oprawę muzyczną zapewni nam zespół Hosanna z Goleszowa. Po nabożeństwie spotkanie przy kawie i ciastach w sali parafialnej. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Na czas wakacji godziny biblijne, spotkania młodzieży, chór oraz chórek dziecięcy zostają zawieszone.

Podaję do wiadomości, iż od trzech tygodni mamy nową stronę internetową.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2017r.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Do naszej modlitwy pragniemy dziś dołączyć wszystkich Solenizantów i Jubilatów minionego miesiąca.

Pamiątki założenia: 06.08.

Brenna – g.10:00 kazania: ks. bp dr Adrian Korczago z Goleszowa, zaś 13.08. o g. 10:00 odbędzie się poświęcenie nowo wybudowanego kościoła w Wiśle Głębcach. Poświęcenia dokonają: Biskup Kościoła ks. Jerzy Samiec oraz Biskup Diecezji Cieszyńskiej ks. dr Adrian Korczago. Serdecznie zapraszam.

Wspomnienie:

Wspominamy ś.p. Annę Janoszek, która zmarła przed 6 tygodniami, 12 czerwca  w wieku 84 lat. Wspominają ją dziś: 2 synowie z żonami, wnuczka, 2 wnuków, bliższa i dalsza rodzina.

Wspominamy także ś.p. Adama Sikorę, który zmarł przed 10 laty, 22 lipca 2007r., w wieku 69 lat. Wspominają go dziś: żona, córka i syn z rodzinami bliższa i dalsza rodzina.

Dziękuję za ofiary od rodzin zmarłych na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 30.07.2017 – VII Niedziela po Trójcy Świętej