13.08.2017 – IX Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.”                     Łk 12, 48;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 20.08.2017r., nabożeństwo o g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Z wyprzedzeniem podaję, iż już VI piknik parafialny odbędzie się 03 września w niedzielę o g. 14:00 w ogrodzie parafialnym. Będzie to Reformacyjny Piknik na zakończenie wakacji. W programie między innymi: koncert zespołu Cithara Sanctorum z Poznania, pokazy kunsztu rycerskiego, wystawa o historii reformacji, super zabawy dla wszystkich, konkursy, zamek do skakania, loteria fantowa, niezwykłe licytacje, pyszny poczęstunek, ciasta, grill i wiele innych atrakcji… a na zakończenie mecz piłki nożnej. Wszystkich zapraszamy i proszę, aby zarezerwować sobie czas!!! Zwracamy się także z wielką prośbą o przynoszenie losów na loterię fantową. W godzinach urzędowania kancelarii będzie je odbierał nasz kościelny.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2017r.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Podaję do wiadomości, iż od miesiąca mamy nową stronę internetową www.cisownica.luteranie.pl

Pamiątki założenia: 15.08.
Goleszów – o g. 10:30
kazanie: ks. Henryk Reske z Orzesza.

Wspominany dziś ś.p. Emilię Dorighi, która zmarła 4 sierpnia  w wieku 91 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony poniedziałek 7 sierpnia z kościoła w Goleszowie na cmentarz parafialny w Goleszowie. Wspominają ją: córka, 4 synów, synowe, wnuki, prawnuki, brat z rodziną.

Wspominamy także ś.p. Wandę Malec, która zmarła 8 sierpnia w wieku 67 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony piątek 11 sierpnia z kościoła na cmentarz parafialny. Wspominają ją: mąż, 3 synów, synowe, wnuki, prawnuczka, 2 siostry z rodzinami.                

Dziękuję za ofiary złożone przez rodziny zmarłych na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 13.08.2017 – IX Niedziela po Trójcy Świętej