27.08.2017 -XI Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje.”    I P 5, 5;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 03.09.2017r., nabożeństwo o g. 9:00. Będzie to jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo rodzinne na rozpoczęcie Roku Szkolnego połączone z błogosławieństwem tegorocznych pierwszoklasistów. Oprawę muzyczną przygotuje zespół Cithara Sanctorum z Poznania. Wszystkich serdecznie zapraszam. Po nabożeństwie spotkanie przy kawie i ciastach nie będzie ze względu na popołudniowy piknik. Wszystkich serdecznie zapraszam!

VI piknik parafialny odbędzie się 03 września w niedzielę o g. 14:00 w ogrodzie parafialnym. Będzie to Reformacyjny Piknik na zakończenie wakacji. W programie między innymi: koncert zespołu Cithara Sanctorum z Poznania, pokazy kunsztu rycerskiego, wystawa o historii reformacji, super zabawy dla wszystkich, konkursy, zamek do skakania, loteria fantowa, niezwykłe licytacje, pyszny poczęstunek, ciasta, grill i wiele innych atrakcji… Wszystkich zapraszamy i proszę, aby zarezerwować sobie czas!!! Zwracamy się także z wielką prośbą o przynoszenie losów na loterię fantową.

W niedzielę za dwa tygodnie 10.09., nabożeństwo o g. 9:00. Będzie ono połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą, na które szczególnie pragniemy zaprosić naszych seniorów. Po nabożeństwie zaś spotkanie dla seniorów i osób towarzyszących na sali parafialnej przy kawie i ciastach. Już teraz serdecznie zapraszam i proszę o dowiezienie naszych seniorów na nabożeństwo.

Piątek o g. 19:00 próba chóru.
Sobota o g. 15:00 pierwsza po wakacjach próba chórku dziecięcego!

W poniedziałek 04.09. tutaj w kościele modlitwa na rozpoczęcie roku szkolnego o g. 8:15. Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli serdecznie zapraszam.

Do naszej modlitwy pragniemy dziś dołączyć wszystkich Solenizantów i Jubilatów minionego miesiąca.

Pamiątki założenia 03 wrzesień:

Bielsko g. 9:30, kazanie: ks. bp senior Jan Szarek z Bielska
Dzięgielów g. 9:30, kazanie: ks. dr Prezes Synodu Adam Malina z Katowic-Szopienic,
Bładnice, g. 10:00, kazanie: ks. Adam Glajcar z Częstochowy
Ogrodzona, g. 10:00, kiazanie: ks. Emil Gajdacz  z Dzięgielowa,

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

> Ogłoszenia > 27.08.2017 -XI Niedziela po Trójcy Świętej