10.09.2017 – XIII Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych braci, mnie uczyniliście.” Mt 25,40;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta, zaś po nabożeństwie spotkanie dla seniorów i osób towarzyszących na sali parafialnej przy kawie i ciastach. Serdecznie zapraszam.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 17.09.2017r., nabożeństwo o g. 9:00. Po nabożeństwie zaś spotkanie z rodzicami tegorocznych konfirmantów.

Zapraszam na stałe spotkania:

 

Środa               g.  18:00 godzina biblijna
Czwartek          g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek               g. 16:30 spotkanie tegorocznych konfirmantów
17:30 spotkanie młodzieży – grill
18:00 próba chóru
Sobota              g. 15:00 próba chórku dziecięcego.
Serdecznie zapraszam!

     Dziękuję także chórowi za wzbogacenie naszego nabożeństwa. Dziękuję także wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji naszego ubiegłotygodniowego pikniku parafialnego. 

W sobotę 7 października w ramach obchodów jubileuszu 500-lecia Reformacji pragniemy zorganizować wycieczkę do Zamku Sułkowskich w Bielsku, gdzie są dwie piękne i wartościowe wystawy o tematyce reformacyjnej. Tam też spotkamy się z prof. Ewą Chojecką która te wystawy nam  przybliży. Następnie udamy się do leśnego kościoła w na bielskich błoniach, a jeśli pogoda dopisze to także do ołtarza europejskiego na górze Kotarz. Później przez przełęcz salmopolską powrócimy do Cisownicy. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wszystkich serdecznie zachęcam.

Pamiątki założenia 17 wrzesień:

Ustroń-Polana g. 10:00, kazanie: ks. Roman Kluz z Brennej,
Jasienica g. 10:00, kazanie: ks. dr Grzegorz Giemza

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, najnowszy numer Zwiastuna. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Z karty żałobnej ogłaszam, iż w miniony czwartek 7 września w wieku 68 lat zmarła ś.p. Wanda Bereżańska, zamieszkała przy ul. Jury Gajdzicy 88. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 11 września o g. 14:00 z kościoła na cmentarz parafialny.

> Ogłoszenia > 10.09.2017 – XIII Niedziela po Trójcy Świętej