Wakacyjny wyjazd młodzieży LEWIN KŁODZKI 2017

 

W dniach 13-18 sierpnia, nasza młodzież wybrała się na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Rozpoczęliśmy wczesnym rankiem od modlitwy przed parafia, a następnie udaliśmy się na pociąg do Bielska. Kolejnym punktem podróży był postój we Wrocławiu, gdzie zobaczyliśmy Sky Tower oraz rynek. Nie zabrakło oczywiście przerwy na jedzenie ????

Kolejnym pociągiem dotarliśmy do Kłodzka, a później już autobusem do Lewina Kłodzkiego, gdzie mieliśmy nocleg. Po zakwaterowaniu spędziliśmy czas razem – rozmawiając, grając w gry i po prostu śmiejąc się. W drugim dniu zwiedziliśmy Twierdzę w Kłodzku oraz Podziemną Trasę Turystyczną. Po tych atrakcjach zjedliśmy pyszny obiad i udaliśmy się z powrotem do domków. Wieczorem, przy akompaniamencie gitary, śpiewaliśmy pieśni i zastanawialiśmy się nad fragmentami z Biblii. Kolejne dni upłynęły nam na leżingu, smażingu i plażingu. Gdy pogoda nie była zbyt zachęcająca do wyjścia na basen, pojechaliśmy w góry. Naszym celem był Szczeliniec Wielki, na który wszyscy bez problemu wyszli. Nie była to zbyt wyczerpująca trasa, natomiast po powrocie wszyscy marzyli o obiedzie-pizzy ❤
W ostatni dzień znowu podróżowaliśmy pociągami i przy okazji zobaczyliśmy na wrocławskim rynku, zlot starych samochodów wyścigowych. Do domów dotarliśmy późnym wieczorem – zmęczeni, ale również zadowoleni z całych 6 dni.

Podczas tematów omawialiśmy życiowe aspekty chrześcijaństwa, bazując np na Przypowieściach Salomona, Asia i Leszek grali na gitarze, więc mogliśmy przy ognisku śpiewać do późnych godzin.
Myślę, że wyjazd można zaliczyć do udanych. Nie tylko ze względu na dobre towarzystwo i atrakcje, ale też z aspektu lepszego poznania naszego Taty ????

Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i kolejne wyjazdy będą równie udane. (mp)

> Aktualnosci > Wakacyjny wyjazd młodzieży LEWIN KŁODZKI 2017