15.10.2017 -XVIII Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „A to przykazanie mamy od niego, aby ten, kto miłuje Boga, miłował i brata swego.” I J 4, 21;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 22.10.2017r., nabożeństwo o g. 9:00. Serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe cotygodniowe spotkania:
Środa 18:00 godzina biblijna z filmem: „Bez mojej zgody”
Czwartek 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek 16:30 spotkanie tegorocznych konfirmantów
17:30 spotkanie młodzieży
19:00 próba chóru
Sobota 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Również w sobotę 21 października o g. 15:00 w naszym kościele odbędzie się Diecezjalny Zjazd Chórów. Wszystkich którzy lubią śpiew serdecznie zapraszam!

Z wyprzedzeniem podaję, iż w niedzielę 29 października o g. 17:00 w ramach obchodów 500 – lat Reformacji w naszej sali parafialnej odbędzie się spektakl Teatru Exodus 3,14 z Warszawy pt.: Hairetikos czyli zdolny do wyboru. Wszystkich już teraz serdecznie zapraszam!

Wychodząc z kościoła można zabrać kopertę Akcji diakonijnej: Kromka Chleba dla bliźniego… Jest to akcja parafialna tzn. że zebrane datki są przeznaczone na cele diakonijne w naszej parafii. Akcja trwać będzie do 31 października.

Od października rozpoczynamy zbieranie składki kościelnej. Nasi rejonowi będą jak co roku pukać do waszych drzwi. Składkę można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna. Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Synodu Kościoła, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, nasz nowy Informator parafialny, najnowszy numer Zwiastuna. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Z karty żałobnej podaję, iż w minioną środę 11 października w wieku 76 lat zmarła
ś.p. Anna Sikora. Jej pogrzeb odbył się wczoraj tj. w sobotę z kościoła na
cmentarz parafialny. Wspomina ją dzisiaj najbliższa rodzina.

> Ogłoszenia > 15.10.2017 -XVIII Niedziela po Trójcy Świętej