05.11.2017 – 21 Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj.” Rz 12, 21;

Po kazaniu prosimy o złożenie tradycyjnej ofiary koszykowej. Za każdy dar składam serdeczne Bóg zapłać!

Po nabożeństwie zapraszam na spotkanie w sali parafialnej przy kawie i ciastach.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 12.11.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam.

Zapraszam na stałe cotygodniowe spotkania:

Środa                       18:00 godzina biblijna
Czwartek                16:30 spotkanie koła robótek
Piątek                      16:30 spotkanie konfirmantów, 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota                   10:00 próba chórku dziecięcego.  Serdecznie zapraszam!

Trwa zbieranie składki kościelnej. Nasi rejonowi jak co roku pukają do waszych drzwi. Składkę można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna.

Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Synodu Kościoła, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, nasz nowy Informator parafialny, najnowszy numer Zwiastuna. Polecam także ulotki corocznej akcji: Prezent pod choinkę. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

W imieniu  Parafii Ewangelickiej w Goleszowie, serdecznie zapraszam dziś o godz. 16,00 na Koncert Reformacyjny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej ARTIS pod batutą Jean-Claude’a Hauptmanna, Wystąpią również wokaliści ARTIS, Wyższobramski Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Sikory oraz Miriam Matyja.

Z wyprzedzeniem podaję, iż tegoroczna Ewangelizacja jesienna odbędzie się od 24 do 26 listopada. Mówcą będzie ks. Marek Michalik z Wisły Czarnej. Już teraz serdecznie zapraszam.

> Ogłoszenia > 05.11.2017 – 21 Niedziela po Trójcy Świętej