26.11.2017 – Niedziela Wieczności

Hasło tygodnia: : „Niechaj biodra wasze będą przepasane i świece zapalone.” Łk 12, 35;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 03.12.2017r., wkraczamy w czas Adwentu, nabożeństwo rodzinne o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich serdecznie zapraszam. Także po nabożeństwie spotkanie przy kawie i ciastach na sali parafialnej.
Zapraszam na stałe spotkania:
W środę 18:00 godzina biblijna- film: Bóg nie umarł
W czwartek 16:30 spotkanie koła pań
W piątek 16:30 spotkanie konfirmantów
17:30 spotkanie młodzieży
19:00 próba chóru
W sobotę 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!
W sobotę o g. 17:00 spotkanie młodzieży starszej sprzed 20, 25, 30 lat. Wszystkich serdecznie zapraszam.
Trwa zbieranie składki kościelnej. Nasi rejonowi jak co roku pukają do waszych drzwi. Składkę można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna.
Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Prawa Kościelnego, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

Pragniemy dziś prosić o błogosławieństwo i prowadzenie dla naszych Jubilatów z minionego miesiąca. Dziękuję Jubilatom za złożone ofiary na cele parafialne.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, nasz nowy Informator parafialny, najnowszy numer Zwiastuna. Przypominam też, że pod
kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.
Minęło Święto Zmarłych. Bardzo proszę o posprzątanie przed zimą na i wokół grobów. Przypominam także o opłacaniu grobów naszych bliskich. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do
takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

W minionym tygodniu w szkołach odbywał się pierwszy etap konkursu biblijnego Sola scriptura. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: w grupie szkół podstawowych: Jan Twardzik zaś w grupie gimnazjalnej: Klaudia Fabian, Asia Zielina, Przemysław Konecki, Jakub Sikora.
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

> Ogłoszenia > 26.11.2017 – Niedziela Wieczności