03.12.2017 – I Niedziela w Adwencie

 

Hasło tygodnia: „Oto twój Król przychodzi do ciebie, sprawiedliwy On i zwycięski.” Za 9,9

Jeszcze dziś po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam. Także po nabożeństwie spotkanie na sali parafialnej przy kawie i ciastach. Serdecznie zapraszam!

Pragniemy prosić dziś o złożenie ofiary, którą chcemy przeznaczyć na paczki dla dzieci na gwiazdkę, która odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o g. 15:00. Za każdy dar serdeczne Bóg zapłać!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 10.12.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne na które szczególnie serdecznie zapraszamy naszych seniorów. Po nabożeństwie specjalnie dla naszych seniorów obiad i niespodzianka. Proszę rejonowych o odbiór zaproszeń.

W środę o g. 17:00 pierwsze tygodniowe nabożeństwo Adwentowe. Kazanie wygłosi ks. Dariusz Madzia z Cieszyna. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:

Czwartek 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek 16:30 spotkanie konfirmantów, 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Powoli kończymy zbieranie składki kościelnej. Za każdy dar składam wraz z Radą Parafialną serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną. Do nabycia jest najnowszy numer Zwiastuna, a także książka adwentowa: Rodzinny Adwent (16 zł) Bardzo serdecznie polecam nasz Parafialny Kalendarz 2018. (15zł)

Tradycyjnie w czasie Adwentu rozpoczniemy też zbiórkę Adwentowo-godową na światło.

Można nabywać też opłatki wigilijne, świece WDPD,(5 zł i 15zł) Kalendarze Książkowe wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień będą do nabycia od następnej niedzieli.

Można także wpłacać na prenumeratę Zwiastuna cały rok 110 zł/ pół roku 55zł.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia są także kartki świąteczne, zaś za tydzień 10 grudnia odbędzie się kiermasz świąteczny na którym będzie można kupić także ozdoby i ciasteczka świąteczne.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Stowarzyszenie Muzyczne ARTIS zaprasza w niedzielę 10 grudnia o godz. 16,00 do kościoła ewangelickiego w Goleszowie na I Koncert Charytatywny – „Dźwięki z serca płynące”, którego wykonawcami będzie Orkiestra Kameralna ARTIS pod dyrekcją Jean – Claude’a Hauptmanna oraz soliści: Marysia Binek, Marta Cienciała, Marta Szarzec, Elżbieta Zwias, Paweł Cienciała, Filip Hauptmann i Piotr Sikora. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek. W programie koncertu m.in. muzyka filmowa, muzyka żydowska, piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, kolędy.
Serdecznie zapraszamy !!!

> Ogłoszenia > 03.12.2017 – I Niedziela w Adwencie