10.12.2017 – 2 Niedziela Adwentu

 

Hasło tygodnia: „Wyprostujcie się i podnieście głowy wasze,gdyż zbliża się odkupienie wasze.” Łk 21,28;

Dziś po nabożeństwie zapraszam naszych seniorów wraz z opiekunami do sali parafialnej na obiad i niespodziankę.
Także dziś w holu parafii kiermasz świąteczny na którym będzie można kupić kartki świąteczne oraz pyszne tradycyjne świąteczne ciasteczka.

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 17.12.2017r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Po nabożeństwo spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie
zapraszam! Zaś po południu o 15:00 Gwiazdka dla dzieci. Wszystkie dzieci z rodzicami dziadkami serdecznie zapraszam!
W środę o g. 17:00 drugie tygodniowe nabożeństwo Adwentowe. Kazanie wygłosi ks. Jan Badura z Kozakowic. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:
Piątek 16:30 spotkanie konfirmantów, 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota 10:00 próba chórku dziecięcego Serdecznie zapraszam!
Powoli kończymy zbieranie składki kościelnej. Za każdy dar składam wraz z Radą Parafialną serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną. Do nabycia jest najnowszy numer Zwiastuna, a także książka adwentowa: Rodzinny Adwent (16 zł) Bardzo serdecznie polecam nasz Parafialny Kalendarz 2018. (15zł)
Tradycyjnie w czasie Adwentu rozpoczniemy też zbiórkę Adwentowo-godową na światło. Można nabywać też opłatki wigilijne, świece WDPD,(5 zł i 15zł), są także Kalendarze Książkowe (32 zł) wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień (13 zł). Można także wpłacać na prenumeratę Zwiastuna cały rok 110 zł/ pół roku 55zł. Jeśli są osoby, które znacie, które nie mogą przyjść do kościoła, a chciały by przyjąć komunię domową, bardzo proszę o zgłoszenie takiego zapotrzebowania. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Z karty żałobnej podaję, iż wczoraj 09 grudnia, w wieku 90 lat zmarła ś.p. Maria Lapczyk zam. w Cisownicy ul. Cisowa 38. Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek 12 grudnia o g. 14:00 z kościoła w Goleszowie.

Stowarzyszenie Muzyczne ARTIS zaprasza w niedzielę 10 grudnia o godz. 16,00 do kościoła ewangelickiego w Goleszowie na I Koncert Charytatywny – „Dźwięki z serca płynące”, którego wykonawcami będzie Orkiestra Kameralna ARTIS pod dyrekcją Jean – Claude’a Hauptmanna oraz soliści: Marysia Binek, Marta Cienciała, Marta Szarzec, Elżbieta Zwias, Paweł Cienciała, Filip Hauptmann i Piotr Sikora. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek. W programie koncertu m.in. muzyka filmowa, muzyka żydowska, piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, kolędy. Serdecznie zapraszamy !!!

> Ogłoszenia > 10.12.2017 – 2 Niedziela Adwentu