21.01.2018r. – Ostatnia Niedziela po Epifanii

 

Hasło tygodnia:     Nad tobą zabłyśnie Pan, a Jego chwała ukaże się nad tobą.”  Iz 60,2;

 Wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia!

 Porządek nabożeństw:

 W niedzielę za tydzień 28.01.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam! Ze względu na ferie zimowe, które przypadają na koniec stycznia i początku lutego, w niedzielę za tydzień chcemy przeżywać następne nabożeństwo rodzinne, zaś po nabożeństwie odbędzie się sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek g. 16:30 spotkanie koła robótek ręcznych, 18:00 co miesięczne spotkanie kobiet
Piątek g. 16:30 spotkanie konfirmantów (obie grupy), 17:30 spotkanie młodzieży
Serdecznie zapraszam!

W czwartek 25 stycznia 2018 roku w kościele ewangelickim w Goleszowie, o godz. 17:00 odbędzie się ogólnodiecezjalne nabożeństwo ekumeniczne. Kazanie wygłosi bp Roman Pindel, ordynariusz Diecezji Bielsko-Żywieckiej Kościoła Rzymsko-katolickiego. Wszyscy jesteśmy serdecznie zaproszeni!!!

W piątek o g. 18:00 spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich Radnych zapraszam.

Z wyprzedzeniem podaję iż 17 lutego odbędzie się walentynkowe spotkanie dla małżeństw o miłości. Gościem będzie artysta Tomasz Żółtko, który będzie śpiewał i recytował wiersze. Na spotkanie to trzeba się zapisać i tylko panowie płacą 10 zł. Wierzę, drodzy Panowie, że zaprosicie swoje żony na to spotkanie i nie poskąpicie owych 10 zł. Serdecznie już teraz zapraszam. Zapisy już dziś po nabożeństwie w kancelarii parafialnej.

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną.  Najnowszy numer Zwiastuna.

Polecam nasz nowy świąteczny Informator Parafialny.
Książka Historia Reformacji tom 2.

     Można nabywać też Kalendarze Książkowe (32 zł) wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień (13 zł). Bardzo serdecznie polecam nasz Parafialny Kalendarz 2018. (15zł) oraz kalendarz p. Zbyszka Dorighi (25zł)

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 21.01.2018r. – Ostatnia Niedziela po Epifanii