04.02.2018r. – II Niedziela przed Postem

 

Hasło tygodnia:   Dziś, jeśli głos jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych.” Hbr 3,15;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 11.02.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00.  Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Do Stołu Pańskiego wszystkich serdecznie zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:
Środa            g. 18:00 godzina biblijna
Piątek            g. 17:30 spotkanie młodzieży, 19:00 próba chóru

Serdecznie zapraszam!

Z wyprzedzeniem podaję iż 17 lutego odbędzie się walentynkowe spotkanie dla małżeństw o miłości. Gościem będzie artysta Tomasz Żółtko, który będzie śpiewał i recytował wiersze. Na spotkanie to trzeba się zapisać i zapłacić 10 zł, ale płacą tylko panowie. Wierzę, drodzy Panowie, że zaprosicie swoje żony na to spotkanie i nie poskąpicie owych 10 zł. Serdecznie już teraz zapraszam. Zapisy po nabożeństwie w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną, między innymi książkę: Historia Reformacji tom 2. Można nabywać też Kalendarze książkowe wraz z dodatkiem: Z Biblią na co dzień. Bardzo serdecznie polecam też kalendarze ścienne: nasz Parafialny Kalendarz oraz kalendarz p. Zbyszka Dorighi.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 04.02.2018r. – II Niedziela przed Postem