11.02.2018r. – Estomihi – I Niedziela przed Postem

 

Hasło tygodnia: „Oto idziemy do Jerozolimy, i wszystko, co napisali prorocy, wypełni się nad Synem Człowieczym” Łk 18,31

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego wszystkich
serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 18.02.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich serdecznie zapraszam! W najbliższą środę w dzień pokuty i modlitwy rozpoczynamy w Kościele czas pasyjny. Nabożeństwo pokutne, spowiednio-komunijne o g. 17:00. Kazanie wygłosi ks. Michał Matuszek z Bielska. Wszystkich serdecznie zapraszam. Przypominam, jak już
ogłaszałem w czasie Adwentu, iż Rada Parafialna podjęła uchwałę, że wszystkie nasze nabożeństwa tygodniowe czy to Adwentowe czy Pasyjne będą się odbywały właśnie w środę.

Zapraszam na stałe spotkania:
Czwartek g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek g. 16:30 spotkanie konfirmantów (grupa młodsza i starsza), g. 17:30 spotkanie młodzieży
g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego.
Serdecznie zapraszam!

W najbliższą sobotę 17 lutego o g. 17:00 odbędzie się walentynkowe spotkanie dla małżeństw o miłości. Gośćmi będą Cieszka i Tomasz Żółtko, który będzie śpiewał i recytował wiersze. Na spotkanie to trzeba się zapisać i zapłacić 10 zł, ale płacą tylko panowie. Wierzę, drodzy Panowie, że zaprosicie swoje żony na to spotkanie i nie poskąpicie owych 10 zł. Serdecznie zapraszam. Zapisy po nabożeństwie w kancelarii
parafialnej lub zakrystii.

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną, między innymi książkę: Historia Reformacji tom 2. Bardzo serdecznie polecam też, dziś po raz ostatni kalendarze ścienne: nasz Parafialny Kalendarz oraz kalendarz p. Zbyszka Dorighi.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 11.02.2018r. – Estomihi – I Niedziela przed Postem