18.02.2018r. – I Niedziela Postu

Hasło tygodnia: „Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.” 1 J 3,8;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego wszystkich serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 25.02.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich serdecznie zapraszam! W najbliższą środę o g. 17:00 kolejne tygodniowe nabożeństwo pasyjne. Kazanie wygłosi ks. Marcin Markuzel z Bładnic. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:
Piątek g. 17:30 spotkanie młodzieży, g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!
W najbliższą sobotę 24 lutego w Bielsku Diecezjalny Zjazd Konfirmantów. Wspólny wyjazd sprzed parafii o g. 10:15. Na 14:30 do Bielska zaproszeni są także rodzice konfirmantów, bardzo proszę o krótkie spotkanie rodziców konfirmantów po nabożeństwie.

Z wyprzedzeniem podaję, iż w sobotę za dwa tygodnie, 3 marca kolejne spotkanie dla młodzieży starszej, młodzieżówki sprzed lat. Wszystkich serdecznie zapraszam.
Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną, między innymi książkę: Historia Reformacji tom 2.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 18.02.2018r. – I Niedziela Postu