11.03.2018r. – IV Niedziela Postu

 

Hasło tygodnia: „Jeśli ziarnko pszeniczne, które wpadło do ziemi, nie obumrze, pojedynczym ziarnem zostaje, lecz jeśli obumrze, obfity owoc wydaje. J 12,24

Dziś po kazaniu Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam.

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 18.03.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Jak zwykle w czasie pasyjnym połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. Serdecznie zapraszam.
Także w niedzielę za tydzień po nabożeństwie zebranie Rady Parafialnej. Radnych serdecznie zapraszam!
Od jutra tj. od poniedziałku do środy rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej w godzinach od 9:30 do 11:00.
W piątek i sobotę 16 i 17 marca w sali parafialnej o g. 17:30 odbędą się Pasyjne Dni Skupienia dla dorosłych. Poprowadzi je ks. Jan Kurko z Bytomia Miechowic. Wszystkich już teraz serdecznie zapraszam!
Ze względu na Pasyjne Dni Skupienia w środę nabożeństwo tygodniowe nie odbędzie się.

Zapraszam na stałe spotkania:
Czwartek g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek konfirmanci i młodzież biorą udział w Pasyjnych Dniach Skupienia, g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Przy wyjściu z kościoła polecam literaturę religijną, między innymi książkę: Historia Reformacji tom 2. Na Parafii zaś są do nabycia kartki świąteczne.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!
Wspominamy dziś ś.p. Jana Morys, który zmarł przed rokiem i 6 tygodniami 01.02.2017 r.w wieku 79 lat. Wspominamy także żonę zmarłego ś.p. Annę Morys zd. Brzezina, która zmarła 18.12.1999r. w wieku 58 lat. Wspominają ich: 2 córki z rodzinami, siostra z rodziną, szwagierka z rodziną b i d rodzina. Dziękuję za złożoną ofiarę od rodziny.

> Ogłoszenia > 11.03.2018r. – IV Niedziela Postu