25.03.2018r. – Niedziela Palmowa

Hasło tygodnia: „Musi być wywyższony Syn Człowieczy, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.” J 3,14-15;

Dziś po kazaniu Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam. Po nabożeństwie odbędzie się dla seniorów spotkanie i poczęstunek na sali parafialnej. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Zapraszamy także do nabywania w formie wolnych datków tradycyjnych baranków wielkanocnych z ciasta, które przygotowała nasza młodzież w ramach zbierania funduszy na wakacyjny wyjazd młodzieży. Serdecznie polecam i zachęcam.

Porządek nabożeństw:

Wielki czwartek g. 17:00 (nab. sp-kom.)
Wielki piątek g. 9:00 i 17:00 (nab. sp-kom.)
Wielkanoc: Jutrznia g. 5:00 oraz nabożeństwo główne g. 10:00
Poniedziałek Wielkanocny g. 9:00 – nabożeństwo rodzinne, (skarbonki diakonijne)
Wszystkich serdecznie zapraszam!

W Wielką Sobotę, 31 marca od g. 22:00 w Ustroniu Bezsenna Noc, zaś w Poniedziałek Wielkanocny w Dzięgielowie o g. 16:00 Diecezjalna Ewangelizacja Wielkanocna.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Serdecznie polecam literaturę religijną. Najnowszy numer Zwiastuna.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Wspominamy dziś śp. Emilię Bobek, która zmarła 16.03 w wieku 97 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony wtorek 20.03. Wspomina ją: córka, wnuk z żoną, wnuki, b i d rodzina.

Wspominamy także śp. Jerzego Zielinę, który zmarł 19 .03. w wieku 72 lat. Jego pogrzeb odbył się w miniony czwartek 22.03. Wspomina go: żona, córka, zięć, wnuczki, b i d rodzina.

> Ogłoszenia > 25.03.2018r. – Niedziela Palmowa