30.03.2018r. – Wielki Piątek

Hasło tygodnia: „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto weń wierzy nie zginął, ale miał żywot wieczny.” J 3,16;

Po kazaniu spowiedź i Komunia Św. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:
Wielki piątek: g. 9:00 i 17:00 (nab. sp-kom.)
Wielkanoc: Jutrznia g. 5:00 oraz główne g. 10:00
Poniedziałek Wielkanocny: 9:00 – nabożeństwo rodzinne, (skarbonki diakonijne). Wszystkich serdecznie zapraszam!

W Wielką Sobotę, 31 marca od g. 22:00 w Ustroniu Bezsenna Noc, zaś w Poniedziałek Wielkanocny w Dzięgielowie o g. 16:00 Diecezjalna Ewangelizacja Wielkanocna.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną szczególnie nowy Informator Parafialny i Zwiastun Ewangelicki.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ustroniu zaprasza na Złoty Jubileusz Konfirmacji z rocznika 1968. Uroczystość odbędzie się w kościele ap. Jakuba w niedzielę 29 kwietnia 2018r. o godzinie 10:30. Lista konfirmantów Jubilatów znajduje się w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz Informatorze Parafialnym. Zaproszeni są konfirmanci wraz z współmałżonkami. W związku z planowanym obiadem dla wszystkich gości, prosi się o potwierdzenie swojej obecności do 20 kwietnia br.,. w kancelarii parafialnej pod nr telefonu: 33 854 24 17 lub na adres email: peaustron@gmail.com

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 30.03.2018r. – Wielki Piątek