08.04.2018 – I Niedziela po Wielkanocy

 

Hasło tygodnia: „Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.” I P 1,3;

Po nabożeństwie proszę tych Radnych, którzy są w kościele na krótkie spotkanie przed kościołem.
Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 15.04.2018r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00.
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek g. 16:30 spotkanie konfirmantów gr. młodsza i starsza, g. 17:30 spotkanie młodzieży, g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Parafia oraz Mała Książnica Cisownicka zapraszają na spotkanie z historykiem Marcinem Gabryś – kustoszem i opiekunem Biblioteki Tschammera w Cieszynie, który wygłosi wykład pt.: "Wątki cisownickie w zbiorach Biblioteki Tschammera – największej zabytkowej biblioteki ewangelickiej w Polsce". Spotkanie w sobotę 14.04. o g. 17:00 w sali parafialnej. Serdecznie zapraszam!

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ustroniu zaprasza na Złoty Jubileusz Konfirmacji z rocznika 1968. Uroczystość odbędzie się w kościele ap. Jakuba w niedzielę 29 kwietnia 2018r. o godzinie 10:30. Lista konfirmantów Jubilatów znajduje się w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz Informatorze Parafialnym. Zaproszeni są konfirmanci wraz z współmałżonkami. W związku z planowanym obiadem dla wszystkich gości, prosi się o potwierdzenie swojej obecności do 20 kwietnia br.,. w kancelarii parafialnej pod nr telefonu: 33 854 24 17 lub na adres email: peaustron@gmail.com

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną a szczególnie nowy Informator parafialny.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

> Ogłoszenia > 08.04.2018 – I Niedziela po Wielkanocy