10.06.2018 – II Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:  „Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie”. Mt 11, 28;

Po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego zapraszam.

Jeszcze dziś o 15:00 nabożeństwo na Spowiedzisku. W tym roku śpiewał będzie nasz chór, a kazanie wygłosi ks. Marek Twardzik. Serdecznie wszystkich zapraszam.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 17 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Dariusz Dawid z Zabrza oraz ks. Michał Matuszek z Bielska.  Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Bielska. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

Tradycyjnie w sobotę będzie można nabyć kołacze od g. 11:00, gdyby ktoś chciał przynieść produkty na kołacze, orzechy, rodzynki, masło, jajka to z radością do środy je będziemy przyjmować.

Zapraszam o g. 20:00 na mini koncert trębaczy z wieży kościoła.

Zapraszam na stałe spotkania:
Środa                   g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek             g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek                   g. 17:30 spotkanie młodzieży
g. 19:00 próba chóru
Sobota               g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Od 1 do 8 lipca trwać będzie Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Więcej informacji na plakatach. Można także zabrać książeczki z dokładnym programem.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2017r.

Tegoroczna sztafeta rowerowa 100 w Wiśle Czarnem ma również wymiar charytatywny. Każda z drużyn może uzyskać status drużyny VIP poprzez zaangażowanie w zbiórkę funduszy na leczenie 3-letniego Przemka Bujoka. W sobotę 16 czerwca przewidziana jest także rywalizacja indywidualna dla dzieci do 13 lat. Oprócz sportu zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie zespołu „Pathliefe” – początek, sobota 16 czerwca 2018 r. Działka przy „Fojtuli” w Wiśle Czarnem. Wszystkie szczegóły na: www.sztafetarowerowa100.pl

> Ogłoszenia > 10.06.2018 – II Niedziela po Trójcy Świętej