02.06.2019 r. – VI niedziela po wielkanocy – EXAUDI

 

Hasło tygodnia: „A gdy Ja będę wywyższony ponad ziemię, wszystkich do siebie pociągnę.” J 12,32;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 09.06.2019r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich do Stołu Pańskiego zapraszam.

Z wyprzedzeniem podaję, iż za dwa tygodnie 16 czerwca odbędzie się nabożeństwo na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszam wszystkich, a szczególnie uczniów z rodzicami, zaś za trzy tygodnie 23 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Władysław Wantulok z Jaworza oraz ks. Marcin Podżorski z Cieszyna.  Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Jaworza. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa                   g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek             g. 16:30 spotkanie koła robótek
Piątek                   g. 19:00 próba chóru
Sobota                g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!                         

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy.           Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Otwarta jest lista ofiarodawców na remont kościoła. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.

Pamiątka założenia:

Biała g. 10:0 kazanie: ks. bp senior Stanisław Piętak z Republiki Czeskiej. 

CME zaprasza w dwie najbliższe soboty 8 i 15 czerwca do budowania „ewangelizacyjne miasteczka namiotowego” przed Tygodniem Ewangelizacyjnym. Prace rozpoczynają się rano, o 7.30, a kończą obiadem ok. 14.00. Szczególnie potrzebne są silne, męskie ręce, ale dla kobiet i dziewczyn też pracy będzie wiele.

> Ogłoszenia > 02.06.2019 r. – VI niedziela po wielkanocy – EXAUDI