09.06.2019 r. – Zesłanie Ducha Świętego

 

Hasło tygodnia:  „Nie dzięki mocy, ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi o się stanie – mówi Pan Zastępów.” Za 4,6;

Jeszcze dziś po życzeniu pokoju spowiedź i Komunia Święta.
Zaś po nabożeństwie w sali parafialnej spotkanie rodziców obecnej szóstej klasy. Spotkanie dotyczy konfirmacji.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 16.06.2019r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Będzie to nabożeństwo na zakończenie Roku Szkolnego. Oczekuję, że wszyscy uczniowie wraz z rodzicami w ławach naszego kościoła zasiądą. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Zaś za dwa tygodnie 23 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Władysław Wantulok z Jaworza oraz ks. Marcin Podżorski z Cieszyna.  Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Jaworza. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam! Myślę, że na urodzinach naszego kościoła nikogo nie powinno zabraknąć.

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa                   g. 18:00 godzina biblijna
Piątek                   g. 19:00 próba chóru
Sobota                g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Nasi rejonowi będą odwiedzać wasze domy. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.
Otwarta jest lista ofiarodawców na remont kościoła. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.

Pamiątka założenia: 16.06.

Zamarski g. 10:00 kazanie: ks. Marek Twardzik z Cisownicy.
Skoczów g. 10:00 kazanie: ks. bp Waldemar Pytel ze Świdnicy. 

Z wyprzedzeniem podaję, iż pragniemy 7 lipca, w niedzielę po nabożeństwie pojechać na rodzinną wycieczkę na Ranczo Bielowicko niedaleko Bielska. Można się już zapisywać.

Od poniedziałku do środy 8-10 lipca odbędą się DNI Dobrej Nowiny.

CME zaprasza w sobotę 15 czerwca do budowania „ewangelizacyjne miasteczka namiotowego” przed Tygodniem Ewangelizacyjnym. Prace rozpoczynają się rano, o 7.30, a kończą obiadem ok. 14.00. Szczególnie potrzebne są silne, męskie ręce, ale dla kobiet i dziewczyn też pracy będzie wiele.

Parafia Ewangelicka w Wiśle Czarnem zaprasza na plenerowy koncert zespołu „Pastores”. Zespół 5 duchownych z diecezji katowickiej wraz z przyjaciółmi. Koncert odbędzie się w sobotę, 15 czerwca o godz. 18.00 na działce przy „Fojtuli” w Wiśle Czarnem. Koncert kończył będzie charytatywną sztafetę rowerową 24h. Serdecznie Zapraszamy.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2019r.

> Ogłoszenia > 09.06.2019 r. – Zesłanie Ducha Świętego