16.06.2019 r. – Święto Trójcy Świętej

 

Hasło tygodnia:  „Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów! Pełna jest wszelka ziemia chwały jego!” Iz 6,3;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 23 czerwca pragniemy obchodzić Pamiątkę Poświęcenia naszego Kościoła w Cisownicy. Uroczyste nabożeństwa rozpoczną się o g. 10:00.  Kazania wygłoszą: ks. Władysław Wantulok z Jaworza oraz ks. Marcin Podżorski z Cieszyna.  Zaś o g. 9:00 Poranek Pieśni na którym między innymi zaśpiewa chór z Jaworza. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszam! Myślę, że na urodzinach naszego kościoła nikogo nie powinno zabraknąć.

Tradycyjnie w sobotę będzie można nabyć kołacze od g. 11:00.

Zapraszam również w sobotę o g. 20:00 na mini koncert trębaczy z wieży kościoła.

Zapraszam na stałe spotkania:
Środa                  g. 18:00 godzina biblijna
Piątek                  g. 19:00 próba chóru
Sobota                 g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Trwa zbiórka na BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać! Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA lub w kancelarii parafialnej.

Otwarta jest lista ofiarodawców na remont kościoła. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.

Z wyprzedzeniem podaję, iż 7 lipca, w niedzielę po nabożeństwie pragniemy pojechać na rodzinną wycieczkę na Ranczo Bielowicko niedaleko Bielska. Można się zapisywać u pani Gabrysi Sikora lub w kancelarii parafialnej. Cena dla dorosłych 10 zł, dla dzieci za darmo. Zapraszamy do wspólnej integracji i do wspólnego bycia razem rodziców i dzieci od tych najmłodszych do konfirmantów. To bardzo ważne aby spędzać razem ze sobą czas dlatego bardzo serdecznie zapraszam, aby skorzystać z tej możliwości.

Zaś od poniedziałku do środy 8-10 lipca odbędą się DNI Dobrej Nowiny na które również serdecznie zapraszam.

Od 29 czerwca do 7 lipca trwać będzie Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Więcej informacji w książeczkach z dokładnym programem, które można zabrać przy wyjściu z kościoła.

Parafia Ewangelicka w Ustroniu zaprasza na nabożeństwo przy Kamieniu na Równicy w najbliższy czwartek 20 maja g. 10:00, kazanie wygłosi ks. Marek Londzin z Dzięgielowa.

Zaś Parafia w Goleszowie zaprasza za tydzień 23 czerwca o 15:00 na nabożeństwo na Spowiedzisku, kazanie wygłosi diakon Karina Chwastek-Kamieniorz.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszego współbrata, który uległ wypadkowi i przebywa w szpitalu oczekując na operację.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2019r.

Z karty żałobnej ogłaszam, iż w piątek 14 czerwca w wieku 88 lat zmarła ś.p. Helena Kluz, zam. przy ul. Cisowej 172. Jej pogrzeb odbędzie się jutro tj. w poniedziałek 17 czerwca o g. 14:00 z kościoła na miejscowy cmentarz.

> Ogłoszenia > 16.06.2019 r. – Święto Trójcy Świętej