23.06.2019 r. – I po Trójcy Świętej

 

Hasło tygodnia:   „O jak miłe są przybytki Twoje Panie Zastępów! Dusza moja wzdycha i omdlewa z tęsknoty do przedsionków Pańskich. Serce moje i ciało woła radośnie do Boga żywego!”. Ps 84, 2-3;

Dziś prosić będziemy o złożenie tradycyjnej ofiary przeznaczonej na remont kościoła i plebanii. Za każdy dar serdeczne Bóg zapłać!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 30 czerwca nabożeństwo o zwykłej porze tj. g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Jeszcze dziś o g. 15:00 na nabożeństwo na Spowiedzisku, kazanie wygłosi diakon Karina Chwastek-Kamieniorz. Zapraszam serdecznie.

Z wyprzedzeniem podaję, iż 7 lipca, w niedzielę po nabożeństwie pragniemy pojechać na rodzinną wycieczkę na Ranczo Bielowicko niedaleko Bielska. Można się zapisywać u pani Gabrysi Sikora lub w kancelarii parafialnej. Cena dla dorosłych 10 zł, dla dzieci za darmo. Drodzy rodzice bardzo serdecznie apraszamy do wspólnej integracji i do wspólnego bycia razem rodziców i dzieci od tych najmłodszych do konfirmantów. To bardzo ważne aby spędzać razem ze sobą czas dlatego bardzo serdecznie zapraszam, aby skorzystać z tej możliwości wspólnego bycia z sobą i wspólnej zabawy.

Zaś od poniedziałku do środy 8-10 lipca odbędą się DNI Dobrej Nowiny na które również serdecznie zapraszam.

Od 29 czerwca do 7 lipca trwać będzie Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Wszystkich serdecznie zapraszam. Więcej informacji w książeczkach z szczegółowym programem do zabrania przy wyjściu z kościoła.

Na czas wakacji godziny biblijne, spotkania młodzieży, chórek dziecięcy zostają zawieszone.

Przypominam o wpłatach na prenumeratę zwiastuna na II półrocze 2019r. Do nabycia jest także nasz nowy Informator Parafialny cena 5 zł, Serdecznie polecam!

Pamiątki założenia 30.06:
Wisła g. 10:00 kazanie: bp Marek Izdebski

Z karty żałobnej ogłaszam, iż w środę 19 czerwca w wieku 77 lat zmarł ś.p. Rudolf Kluz, zam. w Skoczowie. Pogrzeb odbędzie się jutro tj. w poniedziałek 24 czerwca o g. 14:00 z kościoła na miejscowy cmentarz.

Wspomnienie:  Wspominamy dziś ś.p. Helenę Kluz, która zmarła 14 czerwca w wieku 88 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony poniedziałek 17.06. z kościoła na cmentarz parafialny.

Wspominają ją: 3 córki z rodzinami, siostra i 2 braci z rodzinami, szwagierka i szwagrowie z rodzinami.

> Ogłoszenia > 23.06.2019 r. – I po Trójcy Świętej