29.09.2019 r. – XV Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie.” I P 5,7;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień  06.10.2019r., pragniemy obchodzić Dziękczynne Święto Żniw. Nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Szkółki niedzielnej nie będzie, wszystkie dzieci z tradycyjnymi koszyczkami z darami ziemi spotykają się w sali pod kościołem.

    Po nabożeństwie odbędzie się nieco większe śniadanie żniwne. Co to znaczy? Ze względu na remont nie mieliśmy w tym roku naszego Pikniku Parafialnego. Chcieliśmy właśnie w Święto Żniw połączyć nasze tradycyjne śniadanie żniwne z piknikiem na ogrodzie parafialnym. Pogoda zapowiada się nienajlepsza, nie wiemy co z tych planów wyjdzie, ale śniadanie żniwne na pewno będzie, będzie też wielka czekoladowa fontanna dla dzieci, dlatego już teraz serdecznie zapraszam i proszę jak zwykle o wsparcie nas w przygotowaniach, aby przynosić tradycyjne regionalne produkty spożywcze. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszam na stałe spotkania:

Środa                g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek          g. 15:00 spotkanie koła robótek
Piątek               g. 17:30 wspólne spotkanie młodzieży oraz konfirmantów, 19:00 próba chóru
Sobota              g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, najnowszy numer Zwiastuna. Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi.

Przez cały czas wyłożona jest lista dobrowolnych wpłat na remont domu parafialnego. Za każdy dar serdeczne Bóg zapłać!

Do naszej modlitwy pragniemy dziś dołączyć wszystkich Solenizantów i Jubilatów minionego miesiąca, a wśród nich naszą współsiostrę, która przed dwoma dniami obchodziła  70 urodziny. Dziękujemy też za ofiary złożone na cele parafialne.

Jeszcze dziś o g. 18:00 w amfiteatrze w Wiśle koncert finałowy Warsztatów Muzycznych. Wystąpi ponad 200 uczestników warsztatów z towarzyszeniem zespołu pod kierownictwem Mateusza Walacha. Wstęp wolny.

Wspomnienie:

Wspominamy dzis ś.p. Zofię Wantulok, która zmarła    września w wieku 70 lat. Jej pogrzeb odbył się w środę 25 września z kościoła na miejscowy cmentarz.

Wspominamy także  ś.p. Annę Ostruszka, która zmarła przed 25 laty, 3 października 1994 w wieku 60 lat.  Wsp.:  mąż, 2 córki, zięć, wnuczka, wnuk z żoną, 2 siostry, b i d rodzina.

Dziękujemy za ofiarę złożoną od najbliższej rodziny.

 

 

 

 

 Prosimy o złożenie tradycyjnej ofiary na cele parafialne. Za wszelkie dary serdeczne Bóg zapłać!

    

 

 

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Św. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 29.09.2019 r. – XV Niedziela po Trójcy Świętej