27.10.2018 r. – XIX Niedziela po Trójcy Świętej

 

Hasło tygodnia: „Uzdrów mnie, Panie, a będę uzdrowiony, wybaw mnie, a będę wybawiony.” Jr 17,14;

Porządek nabożeństw:

W czwartek 31.10. Święto Reformacji – nabożeństwo g. 17:00. Po filmie zapraszam do obejrzenia filmu: „Storm. Opowieść o odwadze.”

W piątek 1.11. Św. Zmarłych – nabożeństwo na cmentarzu g. 14:00.

W niedzielę za tydzień 03.11.2019r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Jak zwykle w pierwsza niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo rodzinne. Serdecznie zapraszam całe rodziny. Po nabożeństwie zaś spotkanie w sali parafialnej przy kawie i ciastach. Serdecznie zapraszam!

Ze względu na nabożeństwa w Święto Reformacji i Św. Zmarłych w środę godzina biblijna nie odbędzie się, także w piątek nie będzie spotkania konfirmantów, ani próby chóru.

Wychodząc z kościoła można zabrać kopertę Akcji diakonijnej: Kromka Chleba dla bliźniego… Jest to akcja parafialna tzn. że zebrane datki są przeznaczone na cele diakonijne w naszej parafii. Akcja trwać będzie do 3 listopada.

Od października rozpoczynamy zbieranie składki kościelnej. Nasi rejonowi będą jak co roku pukać do waszych drzwi. Składkę można także wpłacać na konto parafialne z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna.

Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Synodu Kościoła, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, najnowszy numer Zwiastuna ostatni numer Informatora parafialnego.  Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Pragniemy dziś prosić o błogosławieństwo i prowadzenie dla naszych Jubilatów z minionego miesiąca. Dziękuję też za ofiary złożone od jubilatów.

Wspomnienie:

Wspominamy dziś ś.p. Karol Kisza,który zmarł przed sześcioma tygodniami 14 września w wieku niespełna 85 lat. Wspominają go: żona z rodziną.

> Ogłoszenia > 27.10.2018 r. – XIX Niedziela po Trójcy Świętej