15.12.2019 r. – II Niedziela Adwentu

 

Hasło tygodnia: „Przygotujcie na pustyni drogę Pańską. Oto wszechmogący Pan przychodzi w mocy.”  Iz 40,3.10;     

Jeszcze dziś po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 22.12.2019r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00. Po nabożeństwie spowiedź Komunia Święta.  Serdecznie zapraszam.

Zapraszam także na nabożeństwa świąteczne:
nabożeństwo wigilijne o g. 22:00,
Boże Narodzenie – 10:00,
II Dzień Świąt B.N – 9:00

Także za tydzień w niedzielę, po południu o 15:00 Gwiazdka dla dzieci. Wszystkie dzieci z rodzicami dziadkami serdecznie zapraszam! Gościć będziemy Teatr Eden z Wieliczki!!

W środę o g. 17:00 trzecie tygodniowe nabożeństwo Adwentowe. Kazanie wygłosi ks. Bogusław Sebesta z Goleszowa. Będzie to nabożeństwo spow-komunijne. Wszystkich serdecznie zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:

Piątek   17:30 wigilijka konfirmantów i młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota  10:00 próba chórku dziecięcego Serdecznie zapraszam! 

Dla tych, którzy jeszcze tego nie uczynili przypominam iż już powoli kończymy zbieranie składki kościelnej. Za każdy dar składam wraz z Radą Parafialną serdeczne Bóg zapłać!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.
Tradycyjnie w czasie Adwentu prowadzimy też zbiórkę adwentowo-godową.
Można nabywać też opłatki wigilijne, świece WDPD,(5 zł i 15zł) Kalendarze Książkowe wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień.  Można także wpłacać na prenumeratę Zwiastuna.
Polecam też piękny, nasz parafialny kalendarz, zdjęcia wykonał p. Andrzej Pilch (cena 8zł).  Do nabycia są także kartki świąteczne.

 Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

„Drogie siostry i bracia w Jezusie Chrystusie!
Zwracam się do Was z serdeczną prośbą, byście w swych westchnieniach modlitewnych pamiętali o ks. Leszku Czyżu, który w minioną środę przeszedł udar mózgu. Nie zapominajcie także o jego najbliższych.
Równocześnie w imieniu ks. Leszka mam serdeczną prośbę, by nie odwiedzać go w szpitalu, bowiem w myśl zaleceń lekarzy na obecnym etapie choroby potrzebuje on spokoju, by powracać do sił i zdrowia. Możecie go i jego bliskich wspierać przesyłanymi sms-ami. Z życzeniem Bożego błogosławieństwa, bp Adrian Korczago”

> Ogłoszenia > 15.12.2019 r. – II Niedziela Adwentu