22.12.2019 r. – IV Niedziela Adwentu

Hasło tygodnia: „Radujcie się w Panu zawsze, powtarzam radujcie się! Pan jest blisko!” Flp 4, 4-5;

Jeszcze dziś po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!
Także dziś, po południu o 15:00 Gwiazdka dla dzieci. Wszystkie dzieci z rodzicami dziadkami serdecznie zapraszam! Gościć będziemy Teatr Eden z Wieliczki !!! Dla wszystkich dzieci od tych najmłodszych do kl. VI. Zapraszam!

Porządek nabożeństw:
Zapraszam wszystkich na nabożeństwa świąteczne:
nabożeństwo wigilijne g. 22:00, Boże Narodzenie – 10:00, II Dzień Świąt B.N – 9:00
W niedzielę za tydzień 29.12.2019r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam!
Dla tych, którzy jeszcze tego nie uczynili przypominam iż już prawie kończymy zbieranie składki kościelnej. Za każdy dar składam wraz z Radą Parafialną serdeczne Bóg zapłać!
Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.
Tradycyjnie w czasie Adwentu prowadzimy też zbiórkę adwentowo-godową.
Można nabywać też opłatki wigilijne, świece WDPD,(5 zł i 15zł) Kalendarze Książkowe wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień. Można także wpłacać na prenumeratę Zwiastuna. Polecam też piękny, nasz parafialny kalendarz, zdjęcia wykonał p. Andrzej Pilch (8zł).
Informacja dla rejonowych: są do odebrania tradycyjne strucle dla naszych seniorów.

Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, o godz. 16.00, w teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. W programie między innymi: spektakl teatralny Studia Dono
„Gino i Suzi – czyli Kochaj sąsiada swego jak siebie samego",  Słowo Boże, głoszone przez ks. Tymoteusza Bujoka oraz wspólne kolędowanie. Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w księgarni Warto w Cieszynie, przez internet i w teatrze na pół godziny przed
spotkaniem. Pełna informacja na cme.org.pl.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Wspominamy dziś ś.p. Annę Morys, która zmarła w 18.12.1999 w wieku 58 lat. Wspominamy także ś.p. Jana Morys, który zmarł 01.02.2017 w wieku 79 lat.Wspominają : 2 córki z rodzinami. Dziękuję rodzinie za ofiary złożone na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 22.12.2019 r. – IV Niedziela Adwentu