19.01.2020 r. – II Niedziela po Epifanii

Hasło tygodnia:„Z Jego pełni myśmy wszyscy wzięli i to łaskę za łaska.” J 1,16;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 26.01.2020 r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00.  Serdecznie zapraszam! Za tydzień, już po feriach równolegle do nabożeństwa odbędzie się szkółka niedzielna.

 W niedzielę 2 lutego chcemy przeżywać następne nabożeństwo rodzinne, zaś po nabożeństwie odbędzie się sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. Wszystkich serdecznie zapraszam.

 Ze względu na ferie spotkanie konfirmantów, młodzieży, chórek dziecięcy nie odbędą się. Wyjątkowo nie odbędzie się także godzina biblijna. Także chór ma przerwę w próbach do pierwszego piątku w lutym.

W sobotę 1 lutego o g. 17:00 w sali parafialnej będzie można zobaczyć monodram „Twarzą w twarz”  w wykonaniu Cieszki Żółtko. Wstęp wolny. Wszystkich już teraz serdecznie zapraszam!

W najbliższy wtorek 21 stycznia Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne, które odbędzie się w Drogomyślu o g. 17:00. Serdecznie zapraszam!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Można nabywać jeszcze Kalendarze Książkowe wraz z dodatkiem Z Biblią na co dzień. Polecam też nasz parafialny kalendarz.

 Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 16-26.08.2020 w Jantarze nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie zwiedzanie Malborka, Fromborka, Elbląga i oczywiście odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1250 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od lat 10 + do młodzieży.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 19.01.2020 r. – II Niedziela po Epifanii