26.01.2020 r. – III Niedziela po Epifanii

Hasło tygodnia: Przyjdą ze wschodu i zachodu, z północy i z południa, i zasiądą w Królestwie Bożym.” Łk 13,29

Porządek nabożeństw: 

W niedzielę za tydzień 02.02.2020r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca będzie to nabożeństwo rodzinne, zaś po nabożeństwie odbędzie się sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne. Wszystkich serdecznie zapraszam.

 Zapraszam na stałe spotkania:
Środa            g. 18:00 godzina biblijna
Czwartek       g. 10:00 spotkanie koła robótek
Piątek           g. 17:30 spotkanie obu grup konfirmantów oraz młodzieży

Serdecznie zapraszam!
Chór i chórek mają przerwę w próbach.

W sobotę za tydzień 1 lutego o g. 17:00 w sali parafialnej będzie można zobaczyć monodram „Twarzą w twarz”  w wykonaniu Cieszki Żółtko. Wstęp wolny. Wszystkich już teraz serdecznie zapraszam!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.

Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 16-26.08.2020 w Jantarze nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie zwiedzanie Malborka, Fromborka, Elbląga i oczywiście odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1250 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od lat 10 + do młodzieży.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 26.01.2020 r. – III Niedziela po Epifanii