09.02.2020 r. – III Niedziela przed postem

Hasło tygodnia:     „Nakłoń, Boże mój swojego ucha i usłysz! Nie dla naszej sprawiedliwości zanosimy nasze błagania przed  Twoje oblicze, lecz dla obfitego Twojego miłosierdzia.”      Dn 9,18;

Jeszcze dziś po kazaniu spowiedź i Komunia Święta. Wszystkich do stołu pańskiego serdecznie zapraszam.

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 16.02.2020r. nabożeństwo o zwykłej porze tj. o godz. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam.

 Zapraszam na stałe spotkania:
Środa            g. 18:00 godzina biblijna – film „Bóg przed sądem”
Czwartek       g. 10:00 spotkanie koła robótek
Piątek            g. 17:30 spotkanie obu grup konfirmantów oraz młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota           g. 10:00 próba chórku dziecięcego
Serdecznie zapraszam!

Z wyprzedzeniem podaję, iż kolejne spotkanie młodzieży z przed lat odbędzie się w sobotę 29 lutego o g. 18:00. Zapraszam serdecznie!

Parafia nasza wraz z Parafią w Drogomyślu organizuje Letni obóz (kolonie) dla dzieci i młodzieży 16-26.08.2020 w Jantarze nad morzem. Wspaniały ośrodek, w programie zwiedzanie Malborka, Fromborka, Elbląga i oczywiście odpoczynek na plaży. Będzie też śpiew, modlitwa i historie biblijne. Koszt całkowity: 1250 zł. (przejazd pociągiem, wyżywienie, wycieczki, wstępy, ubezpieczenie) Dla dzieci od lat 10 + do młodzieży.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Do odebrania i kupienia jest ostatni numer Zwiastuna. Serdecznie polecam.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

            

     Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

> Ogłoszenia > 09.02.2020 r. – III Niedziela przed postem