08.03.2020 r. – II Niedziela Postu

Hasło tygodnia:   „Bóg daje dowód swej wielkiej miłości ku nam przez to,  że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.” Rz 5,8

Jeszcze dziś po życzeniu pokoju spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego wszystkich serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 15.03.2020r., nabożeństwo o zwykłej porze  tj. o g. 9:00.  Będzie to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Wszystkich serdecznie zapraszam!

W środę 11 marca w ramach tygodniowego nabożeństwa pasyjnego chcemy przeżywać Światowy Dzień Modlitwy przygotowany przez kobiety ze Zimbabwe. Kazanie wygłosi mgr teologii Jolanta Janik. Już teraz wszystkich zapraszam, zaś panie chcące włączyć się w organizację tego nabożeństwa zapraszam po nabożeństwie na spotkanie w sali parafialnej. Serdecznie zapraszam.

Zapraszam na stałe spotkania:

Czwartek       g. 10:00 spotkanie koła robótek
Piątek            g. 17:30 wspólne spotkanie konfirmantów i młodzieży, 19:00 próba chóru
Sobota           g. 10:00 próba chórku dziecięcego   Serdecznie zapraszam

Z wyprzedzeniem podaję, że nabożeństwo i spotkanie dla seniorów planujemy w niedzielę 22 marca, zaś rekolekcje, pasyjne dni skupienia dla dorosłych odbędą się 27-29 marca, mówcą będzie prof. Piotr Lorek z Wrocławia.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Wspominamy dziś ś.p. Edwarda Kłodę, który zmarł 05 marca 2019  w wieku 71 lat. Wspominają go: żona, córka z rodziną, synowie z rodzinami, siostra z rodziną, bliższa i dalsza rodzina.

Wspominamy też ś.p. Bogusława Gluzę, który zmarł 07 marca 2019 roku w wieku 80 lat. Wspomina go: bliższa i dalsza rodzina.

> Ogłoszenia > 08.03.2020 r. – II Niedziela Postu