27.09.2020 r. – XVI Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „„Jezus Chrystus śmierć zniszczył, a żywot i nieśmiertelność na jaśnię wywiódł przez ewangelię”. 2 Tm 1, 10;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 04.10.2020 r., pragniemy obchodzić Dziękczynne Święto Żniw. Nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Po nabożeństwie niestety ze względów epidemicznych nie będzie tradycyjnego śniadania żniwnego.
Szkółki niedzielnej tradycyjnie również nie będzie, wszystkie dzieci jak zwykle z koszyczkami z darami ziemi zapraszam na nabożeństwo. Będą też wystawione ławki przed kościołem, dla tych którzy obawiają się większej niż zwykle ilości osób w kościele. Wszystkich serdecznie wszystkich zapraszam!

Zapraszam na stałe spotkania:
Środa g. 18:00 godzina biblijna
Piątek g. 17:30 wspólne spotkanie młodzieży oraz konfirmantów, g. 19:00 próba chóru
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego. Serdecznie zapraszam!

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zachęcam!

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Dziękuję również za ofiarę złożoną przez tegorocznych konfirmantów i ich rodziców.
Wspomnienia: Wspominamy także ś.p. Zofię Wantulok, który zmarła 23 września 2019 roku w wieku 69 lat. Wspominają ją dziś: córka oraz 5 synów z rodzinami. Dziękuję za ofiarę złożoną na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 27.09.2020 r. – XVI Niedziela po Trójcy Świętej