11.10.2020 r. – XVIII Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „A to przykazanie mamy od niego, aby ten, kto miłuje Boga, miłował i brata swego.” I J 4, 21;

Jeszcze dziś po nabożeństwie spowiedź i Komunia Święta. Do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw: W niedzielę za tydzień 18.10.2020r., nabożeństwo o zwykłej porze tj. o g. 9:00. Wszystkich serdecznie zapraszam.
Ze względu na znaczny wzrost zachorowań godzina biblijna, na którą przychodzą zazwyczaj osoby starsze zostaje zawieszona. Podobną decyzję podjął nasz chór parafialny.

Szkoły na razie funkcjonują normalnie, dlatego też wszystkie zajęcia dla dzieci i uczniów na razie odbywają się normalnie:
Piątek g. 17:30 spotkanie młodzieży oraz konfirmantów grupy starszej
Sobota g. 10:00 próba chórku dziecięcego

Wychodząc z kościoła można zabrać kopertę Akcji diakonijnej: Kromka Chleba dla bliźniego… Jest to akcja parafialna tzn. że zebrane datki są przeznaczone na cele diakonijne w naszej parafii. Akcja trwać będzie do 8 listopada.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, najnowszy numer Zwiastuna nowy numer Informatora parafialnego. Są w nim zawarte nowe zasady wpłacania składki kościelnej. W tym roku rejonowi nie będą bowiem odwiedzać naszych domów, składkę należy wpłacać na konto parafii lub w kancelarii parafialnej. Jeśli wpłacamy ją na konto prosimy o dopisek: Ofiara na cele kultu religijnego – składka kościelna.
Drodzy! Ta składka jest wyrazem naszej odpowiedzialności za Parafię, dlatego kładę też na nasze serca uchwałę Synodu Kościoła, która mówi iż składka kościelna powinna wynosić 1% naszego dochodu. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać!

> Ogłoszenia > 11.10.2020 r. – XVIII Niedziela po Trójcy Świętej