24.01.2021 r. – III Niedziela po Epifanii

Hasło tygodnia: „Przyjdą ze wschodu i zachodu, z północy i z południa, i zasiądą w Królestwie Bożym.” Łk 13,29

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 31.01.2021r. nabożeństwa o zwykłej porze tj. o godz. 9:00 oraz jeśli będą chętni o g. 11:00. Serdecznie zapraszam!
Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Jeszcze dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kościoła w Giżycku. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.
Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną, najnowszy numer Zwiastuna, nasz Informator Parafialny oraz nasz parafialny kalendarz.

Do nabycia są kalendarze książkowe oraz książeczka Z Biblią na co dzień.

Jest także płyta Lidzia waleczna – jest to płyta cegiełka dla małej chorej Lidzi. Jest to córka organisty Pawła Gasia, który już nie raz grał u nas czy to na pogrzebach czy na pamiątce założenia. Ta płyta nie ma określonej ceny, można złożyć tzw. ofiarę cegiełkę. Serdecznie płytę cegiełkę polecam.

Przypominam też, że według przepisów kościelnych składkę kościelną za poprzedni rok, czyli 2020r., można opłacić do 31 stycznia następnego roku. Jeśli ktoś jeszcze nie opłacił składki kościelnej może to zrobić do końca stycznia. Wszystkim, którzy już to zrobili serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 24.01.2021 r. – III Niedziela po Epifanii