31.01.2021 r. – ostatnia niedziela po Epifanii

Hasło tygodnia: „Nad tobą zabłyśnie Pan, a Jego chwała ukaże się nad tobą.” Iz 60,2;

Porządek nabożeństw:
W niedzielę za tydzień 07.02.2021 r. nabożeństwa o zwykłej porze tj. o godz. 9:00 oraz jeśli będą chętni o g. 11:00. Serdecznie zapraszam!
Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Jeszcze dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z kościoła w Opoli. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.

Jest także płyta Lidzia waleczna – jest to płyta cegiełka dla małej chorej Lidzi. Jest to córka organisty Pawła Gasia, który już nie raz grał u nas czy to na pogrzebach czy na pamiątce założenia. Ta płyta nie ma określonej ceny, można złożyć tzw. ofiarę cegiełkę. Serdecznie płytę cegiełkę polecam.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Wspomnienie:
Wspominamy dziś ś,p. Pawła Kowala, który zmarł prze sześcioma tygodniami 17.12.2020 r. w wieku 81 l. Wspominają go: żona, córka i 2 synów z rodzinami, b i d. rodzina.
Dziękuję też za ofiary złożone od rodziny na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 31.01.2021 r. – ostatnia niedziela po Epifanii