28.02.2021 r. – II NIedziela Postu

Hasło tygodnia: „Bóg daje dowód swej wielkiej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.” Rz 5,8

Jeszcze dziś po pieśni Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!
Po nabożeństwie w sali parafialnej spotkanie z rodzicami tegorocznych konfirmantów.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 07.03.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Będą to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Podczas nabożeństwa o g. 11:00 zajęcia szkółki niedzielnej dla dzieci. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Pasyjne nabożeństwa tygodniowe 3 marca w środę o g. 17:00. Serdecznie zapraszam! Zaś w środę 10 marca w ramach tygodniowego nabożeństwa pasyjnego chcemy przeżywać Światowy Dzień Modlitwy przygotowany przez kobiety ze Zimbabwe. Kazanie wygłosi dk Karina Chwastek. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam!

Jeszcze dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z Parafii w Łodzi. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 28.02.2021 r. – II NIedziela Postu