07.03.2021 r. – III Niedziela Postu

Hasło tygodnia:   Żaden, który przyłoży rękę do pługa i ogląda się wstecz nie nadaje się do Królestwa  Bożego.”  Łk 9,62; 

Jeszcze dziś po nabożeństwie Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!
Prosimy, jak każdą pierwszą niedzielę miesiąca o złożenie ofiary. Za każdy dar serdeczne Bóg zapłać!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 14.03.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Będą to nabożeństwo spowiednio-komunijne. Podczas nabożeństwa o g. 11:00 zajęcia szkółki niedzielnej dla dzieci. Serdecznie zapraszam!

Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

W środę 10 marca w ramach tygodniowego nabożeństwa pasyjnego chcemy przeżywać Światowy Dzień Modlitwy przygotowany przez kobiety z Vanuatu. Kazanie wygłosi dk Karina Chwastek. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam!

Jeszcze dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z Parafii w Koszalinie. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Są także kartki świąteczne zrobione przez nasze panie.

Od kilku już lat można odliczyć 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Serdecznie prosimy też o regulowanie opłat za groby.

> Ogłoszenia > 07.03.2021 r. – III Niedziela Postu