28.03.2021 r. – Niedziela Palmowa

Hasło tygodnia:  Musi być wywyższony Syn Człowieczy, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.”  J 3,14-15;

Jeszcze dziś po kazaniu Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Przez cały czas pasji przy wyjściu z kościoła umieszczona jest duża skarbonka diakonijna. To pewna nowość Diakonii Kościoła, za każdy dar składam serdeczne Bóg zapłać.

Porządek nabożeństw:

Wielki Czwartek g. 17:00 (Kom. Św.)
Wielki Piątek g. 9:00 i 11:00   (Kom. Św.), 16:30 i 18:30   (Kom. Św.)
Wielkanoc:  Jutrznia  g. 5:00 oraz 9:00 i 11:00
Pon. Wielkanocny g. 9:00 i 11:00
Wszystkich serdecznie zapraszam!

Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Jeszcze dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z Parafii w Goleszowie. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Są także broszury dotyczące organizacji Open Doors.(organizacja wspierająca prześladowanych chrześcijan w różnych częściach świata.)

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Przypominamy o możliwości odliczenia 1% od podatku dochodowego, na organizacje pożytku publicznego. Jeśli zdecydujemy się na odpis na rzecz Diakonii Kościoła i w zeznaniu wpiszemy cel szczegółowy: Diakonia Parafii Cisownica, wtedy ten odpis wróci do naszej Parafii. Dlatego serdecznie do tego zachęcam. Za wszelkie przekazane kwoty z góry serdecznie dziękujemy.

Są także przy wyjściu ulotki dotyczące 1% na rehabilitację dla policjanta Piotra Glenca.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

Serdecznie prosimy też o regulowanie opłat za groby. Jest wiele grobów których prolongata już dawno się skończyła.

> Ogłoszenia > 28.03.2021 r. – Niedziela Palmowa