02.04.2021 r. – Wielki Piątek

Hasło tygodnia: „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto weń wierzy nie zginął, ale miał żywot wieczny.” J 3,16;

Jeszcze dziś po kazaniu Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!
Porządek nabożeństw:
Zapraszam na nabożeństwa świąteczne wg. wcześniejszych zapisów.

Jeszcze dziś, o godzinie 17.00 w programie 2 TVP, nadawane będzie nabożeństwo z Parafii w Katowicach. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa. Zaś w Wielkanoc nabożeństwo o g. 15:50 w programie 3 TVP z Parafii w Świdnicy. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.
Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego, po raz pierwszy cały w kolorze. Cena niezmiennie taka sama.
Prosimy o złożenie tradycyjnej ofiary. Nie od koszyków, ale przy wyjściu z kościoła. Wszystkie ofiary świąteczne pragniemy przeznaczyć na prace związane z Jubileuszem 40 –lecia naszego kościoła. Pragniemy dokończyć malowanie kościoła, odnowić prezbiterium, wykonać remont łazienek pod kościołem, uporządkować terenu wokół kościoła. Ofiary na ten cel można także wpłacać na konto parafialne. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać.
Z karty żałobnej podaję, iż w wieku 63 lat zmarł ś.p. Władysław Cieślar, zam. w Cisownicy przy ul. Wędoły54. Pogrzeb zmarłego odbędzie się w sobotę 3 kwietnia o g. 13:00 z kościoła na cmentarz parafialny.

> Ogłoszenia > 02.04.2021 r. – Wielki Piątek