04.04.2021 r. – Wielkanoc

Hasło tygodnia: „Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła.” Obj. 1,18;

Prosimy o złożenie tradycyjnej ofiary. Nie od koszyków, ale przy wyjściu z kościoła. Wszystkie ofiary świąteczne pragniemy przeznaczyć na prace związane z Jubileuszem 40 –lecia naszego kościoła, który chcemy obchodzić 20 czerwca. Pragniemy dokończyć malowanie kościoła, odnowić prezbiterium, wykonać remont łazienek pod kościołem, uporządkować terenu wokół kościoła. Ofiary na
ten cel można także wpłacać na konto parafialne. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać.
Porządek nabożeństw:
Zapraszam na nabożeństwa świąteczne wg. wcześniejszych zapisów.
W niedzielę za tydzień 11.04.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Jak zwykle w drugą niedzielę miesiąca będą to nabożeństwa spowiednio-komunijne.
Serdecznie zapraszam!
Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.
Szkółka niedzielna na razie jest zawieszona.
Jeszcze dziś, o godzinie o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z Parafii w Świdnicy. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.
Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego, po raz pierwszy cały w kolorze. Cena niezmiennie taka sama.
Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo.
Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 04.04.2021 r. – Wielkanoc