18.04.2021 r. – II Niedziela po Wielkanocy

Hasło tygodnia:   „Ja jestem dobry pasterz. Owce moje głosumojego słuchają i Ja znam je, a one idą za mną. I ja daję im żywot wieczny.” J 10, 11. 27.28a;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 25.04.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms. Szkółka niedzielna na razie jest zawieszona.

Jeszcze dziś, o godzinie o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z Parafii w Łęgutach na Mazurach. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego, po raz pierwszy cały w kolorze. Cena niezmiennie taka sama.

W niedzielę 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Na tę okazję pragniemy dokończyć malowanie kościoła, odnowić prezbiterium, wykonać remont łazienek pod kościołem, uporządkować terenu wokół kościoła. Ofiary na ten cel można wpłacać na listę przy wyjściu z kościoła, a także wpłacać na konto parafialne. Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać.

Przypominam też, że pod kościołem, cały czas czynny jest pokój dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie można na ekranie TV oglądać i przeżywać nabożeństwo. Do takiej formy bycia na nabożeństwie serdecznie zapraszam!

> Ogłoszenia > 18.04.2021 r. – II Niedziela po Wielkanocy