Drodzy parafianie!

W niedzielę 20 czerwca 2021r., pragniemy wraz z Biskupem Kościoła ks. Jerzym Samcem, obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego Kościoła!!! 

Na tę okazję, w tym tygodniu przystąpiliśmy do drugiego etapu malowania kościoła: sufitu, chóru, klatki schodowej i zakrystii. Trwa także remont na razie jednej łazienki pod kościołem oraz rozpoczęliśmy również porządkowanie terenu wokół kościoła. Pragniemy także w najbliższym czasie odnowić prezbiterium, czyli miejsce gdzie stoi ołtarz i ambona. Mamy zamiar wydać też okolicznościową publikację dotyczącą historii i dnia dzisiejszego KOŚCIOŁA I NASZEJ PARAFII!!! 

Zakres prac nie jest mały dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o ofiary na cele remontowe, które można wpłacać na listę przy wyjściu z kościoła, a także wpłacać na konto parafialne:

26 8113 1020 2002 0001 6375 0001  Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać!!!

                                                        Rada Parafialna 

                                                 oraz ks. Marek Twardzik

> Aktualnosci > Drodzy parafianie!