09.05.2021 r. – V Niedziela po Wielkanocy

Hasło tygodnia: „Błogosławiony Bóg, który nie odrzucił modlitwy mojej i nie odmówił mi swej łaski.” Ps 66,20;

Jeszcze dziś po pieśni Komunia Święta. Wszystkich do Stołu Pańskiego serdecznie zapraszam!

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 16.05.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Jako że, dzieci wróciły do szkoły wznawiamy też od dziś zajęcia szkółki niedzielnej, które odbywać się będą podczas nabożeństwa o g. 11:00. Ze względu na remont pod kościołem szkółka odbywa się na Parafii.

Jeszcze dziś, o godzinie o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z kościoła w Poznaniu. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

W najbliższy czwartek Święto Wniebowstąpienia. Nabożeństwo o g. 17:00. Wszystkich serdecznie zapraszam! Na to nabożeństwo nie trzeba się zapisywać.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego, po raz pierwszy cały w kolorze.

Rozpoczęliśmy zbiórkę na BPGA. Lista wyłożona jest przy wyjściu z kościoła, a także w kancelarii. Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać!

W niedzielę 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Dziękuję przede wszystkim panu Marcinowi Czyż i wszystkim jego pracownikom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy porządkowaniu terenu wokół kościoła. Dziękuję także Radnym i mężowi Radnej za wczorajszą pracę również wokół kościoła. Dziękuję też za wszystkie ofiary na ten cel.

Pamiątka założenia:

Parafia w Cieszynie zaprasza na 30-lecie kościoła w Puńcowie 16.05. g. 11:00, kazanie: ks. bp Jerzy Samiec.

Wspominamy dziś ś.p. Annę Musiał, która zmarła 1 maja w wieku 84 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony czwartek 6 maja z kościoła na cmentarz parafialny.  Wspominają ją dziś: córka z rodziną, b i d rodzina.

> Ogłoszenia > 09.05.2021 r. – V Niedziela po Wielkanocy