23.05.2021 r. – Zesłanie Ducha Świętego

Hasło tygodnia:  „Nie dzięki mocy, ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów.” Za 4,6;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 30.05.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms.

Wznowiliśmy też zajęcia szkółki niedzielnej, które odbywają się podczas nabożeństwa o g. 11:00. Ze względu na remont pod kościołem szkółka odbywa się na Parafii.  W sobotę o g. 10:00 zapraszam wszystkie dzieci na próbę chórku dziecięcego.

Jeszcze dziś o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z kościoła w Warszawie, z Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego.

Jeszcze przez tydzień trwa zbiórkę na BPGA. Lista wyłożona jest przy wyjściu z kościoła, a także w kancelarii. Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać!

W niedzielę 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Odbędą się dwa nabożeństwa, kazania wygłoszą Biskup Kościoła ks. Jerzy Samiec oraz ks. Karol Macura z Drogomyśla. Dziękuję też zaangażowanym w różne prace związane z Jubileuszem, a także za wszystkie ofiary na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać!

Do naszych modlitw chciejmy dołączyć wszystkich ósmoklasistów, którzy w tym tygodniu zdawać będą egzamin kończący szkołę podstawową.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku ogłasza wakans na stanowisku Dyrektora Ewangelickiego Domu Opieki „Soar”. Zgłoszenia kandydatów wraz z CV przyjmowane są do 15 czerwca 2021 roku w kancelarii parafii – pl. Marcina Lutra 12, Szczegóły dotyczące zgłoszeń do wglądu w kancelarii parafialnej.

Wspominamy dziś ś.p. Helenę Śliwka, która zmarła przed 6 tygodniami 4 kwietnia w wieku 90 lat.  Wspominają ją dziś: córka, 2 wnuków z rodzinami, b i d rodzina.

Wspominamy dziś ś.p. Józefa Kozieł, który zmarł przed 20 laty 23.05.2011r. w wieku 81lat. Wspomina go dziś: żona, b i d rodzina.

Wspominamy dziś ś.p. Karola Ostruszka,  który zmarł w miniony czwartek 20 maja  w wieku 89 lat. Jej pogrzeb odbył się wczoraj w sobotę z kościoła na cmentarz parafialny.  Wspominają go dziś: 2 córki, zięć, wnuczka, wnuk z żoną, b i d rodzina.

Dziękujemy za ofiary złożone przez rodziny wspominające zmarłych.

> Bez Kategorii > 23.05.2021 r. – Zesłanie Ducha Świętego