30.05.2021 r. – Święto Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:  „Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów! Pełna jest wszelka ziemia chwały jego!” Iz 6,3;

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 06.06.2021r. nabożeństwa o godz. 9:00 oraz o g. 11:00. Serdecznie zapraszam! Przez cały czas można się zapisywać na nabożeństwa dzwoniąc lub wysyłając sms. Wznowiliśmy też zajęcia szkółki niedzielnej, które odbywają się podczas nabożeństwa o g. 11:00. Ze względu na remont pod kościołem szkółka odbywa się na Parafii.  Jeszcze dziś o g. 15:50 w programie 3 TVP nabożeństwo z kościoła w Pszczynie. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Jest także najnowszy numer Informatora Parafialnego.

Jeszcze przez tydzień trwa zbiórkę na BPGA. Lista wyłożona jest przy wyjściu z kościoła, a także w kancelarii. Można także wpłacać na konto z dopiskiem BPGA. Za każdy złożony dar składam serdeczne Bóg zapłać!

3 czerwca (czwartek) o godz. 10.00 nabożeństwo „Przy kamieniu” na Równicy. Kazanie wygłosi ks. radca Janusz Staszczak z Koszalina. Serdecznie zapraszam.

W niedzielę 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Odbędą się dwa nabożeństwa, kazania wygłoszą Biskup Kościoła ks. Jerzy Samiec oraz ks. Karol Macura z Drogomyśla. Dziękuję też zaangażowanym w różne prace związane z Jubileuszem, a także za wszystkie ofiary na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać!

Chcemy aby na założeniu zaśpiewał też nasz chór. Dwie próby odbędą się 11 i 18 czerwca w piątki o g. 19:00.

Z wyprzedzeniem podaję, że konfirmacja u nas w Cisownicy odbędzie się w tym roku w niedzielę 27 czerwca.

Do naszej modlitwy pragniemy dołączyć naszych jubilatów, którzy w minionym miesiącu obchodzili swoje jubileusze. Życzymy im Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia. Dziękuję także za ofiary złożone przez naszych Jubilatów na cele parafialne.

Wspominamy dziś ś.p. Pawła Byrt,  który zmarł w piątek 21 maja  w wieku 75 lat. Jego pogrzeb odbył się wczoraj w sobotę z kościoła na cmentarz parafialny.  Wspominają go dziś: żona, 2 córki, 2 zięć, 3 wnuków, siostra z rodzina, b i d rodzina.

Dziękujemy za ofiary złożone przez rodzinę na cele parafialne.

> Ogłoszenia > 30.05.2021 r. – Święto Trójcy Świętej