13.06.2021 r. – II po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia:     „Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie”. Mt 11, 28;

Jeszcze dziś po kazaniu Komunia Św. Wszystkich serdecznie zapraszam! Dystrybucja: opłatek na rękę i małe kielichy.

Porządek nabożeństw:

W niedzielę za tydzień 20 czerwca chcemy obchodzić Jubileusz 40–lecia naszego kościoła. Odbędą się dwa nabożeństwa o g. 10:00. Kazania wygłoszą Biskup Kościoła ks. Jerzy Samiec oraz ks. Karol Macura z Drogomyśla. Ze względu na specyficzną sytuację nie odbędzie się tradycyjny poranek pieśni religijnej, ale w zamian za to orkiestra diecezjalna będzie grać już od g. 9:30.

Jak zwykle w sobotę przeddzień pamiątki o g. 20:00 mini koncert trębaczy z wierzy kościoła. Serdecznie zapraszam!

Nie będzie też tradycyjnych kołaczy, ale w niedzielę, w dzień pamiątki sprzedawane będą różne ciasta na sztuki, w namiocie przed Parafią np. na popołudniową kawę. Jeśli ktoś chciałby upiec ciasto prosimy o kontakt bezpośredni lub telefoniczny z kancelarią parafialną. Za każde upieczone ciasto będziemy niezmiernie wdzięczni!

Dziękuję też zaangażowanym w różne prace związane z Jubileuszem, a także za wszystkie ofiary na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać! Jeśli ktoś chciałby jeszcze wpłacić swoją cegiełkę, to lista ofiar nadal jest wyłożona przy wyjściu z kościoła lub można wpłacać na konto parafii. Serdecznie dziękujemy!

Konfirmacja  odbędzie się w tym roku w niedzielę 27 czerwca o g. 10:00. Jedno nabożeństwo z głośnikiem na zewnątrz kościoła.

Od dziś obowiązuje limit 50 % miejsc w kościele, a od 26.06. 75 % – do limitów nie wlicza się osób zaszczepionych, dlatego od dziś kończymy z zapisami na nabożeństwa. Po pamiątce założenia odbywać się będzie już tylko jedno nabożeństwo o g. 9:00 (wyjątek stanowi konfirmacja 27.06. o g. 10:00) Jeśli będą zainteresowani to przed kościołem będzie wystawiony głośnik, aby nabożeństwo można było przeżywać w namiocie przed kościołem.

Dziś po raz ostatni, przed przerwą wakacyjną zapraszam na zajęcia szkółki niedzielnej.

Tydzień ewangelizacyjny w Dzięgielowie terminie 04-11.07. odbędzie się tylko on-line.

Zakończone zostały transmisje nabożeństw w programie 3 TVP.

Próba chóru przed pamiątką w najbliższy piątek o g. 19:00. Serdecznie zapraszam.

Przy wyjściu z kościoła serdecznie polecam literaturę religijną. Są do nabycia kartki na konfirmację oraz jubileuszowe kafelki ze zdjęciem naszego kościoła.  Można też wpłacać na prenumeratę Zwiastuna na II półrocze.

> Ogłoszenia > 13.06.2021 r. – II po Trójcy Świętej